Tatran Litovel A - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

1. liga - východ 2018/19

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.10. 10:00 TŽ Třinec Jezdci Brno
21.10. 10:00 SK Slavia Orlová BŠŠ Frýdek Místek "B"
21.10. 10:00 2222 ŠK Polabiny "C" Panda Rychnov nad Kněžnou
21.10. 10:00 Slavia Kroměříž ŠK GORDIC
21.10. 10:00 Tatran Litovel Šachy Hošťálková
21.10. 10:00 TJ Ostrava ŠK Staré Město

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
11.11. 10:00 Jezdci Brno ŠK Staré Město
11.11. 10:00 Šachy Hošťálková TJ Ostrava
11.11. 10:00 ŠK GORDIC Tatran Litovel
11.11. 10:00 Panda Rychnov nad Kněžnou Slavia Kroměříž
11.11. 10:00 BŠŠ Frýdek Místek "B" 2222 ŠK Polabiny "C"
11.11. 10:00 TŽ Třinec SK Slavia Orlová

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.11. 10:00 2222 ŠK Polabiny "C" TŽ Třinec
25.11. 10:00 Slavia Kroměříž BŠŠ Frýdek Místek "B"
25.11. 10:00 Tatran Litovel Panda Rychnov nad Kněžnou
25.11. 10:00 TJ Ostrava ŠK GORDIC
25.11. 10:00 ŠK Staré Město Šachy Hošťálková

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.12. 10:00 SK Slavia Orlová Jezdci Brno
9.12. 10:00 Jezdci Brno Šachy Hošťálková
9.12. 10:00 ŠK GORDIC ŠK Staré Město
9.12. 10:00 Panda Rychnov nad Kněžnou TJ Ostrava
9.12. 10:00 BŠŠ Frýdek Místek "B" Tatran Litovel
9.12. 10:00 TŽ Třinec Slavia Kroměříž
9.12. 10:00 SK Slavia Orlová 2222 ŠK Polabiny "C"

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.1. 10:00 2222 ŠK Polabiny "C" Jezdci Brno
6.1. 10:00 Slavia Kroměříž SK Slavia Orlová
6.1. 10:00 Tatran Litovel TŽ Třinec
6.1. 10:00 TJ Ostrava BŠŠ Frýdek Místek "B"
6.1. 10:00 ŠK Staré Město Panda Rychnov nad Kněžnou
6.1. 10:00 Šachy Hošťálková ŠK GORDIC

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.1. 10:00 Jezdci Brno ŠK GORDIC
20.1. 10:00 Panda Rychnov nad Kněžnou Šachy Hošťálková
20.1. 10:00 BŠŠ Frýdek Místek "B" ŠK Staré Město
20.1. 10:00 TŽ Třinec TJ Ostrava
20.1. 10:00 SK Slavia Orlová Tatran Litovel
20.1. 10:00 2222 ŠK Polabiny "C" Slavia Kroměříž

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.2. 10:00 Slavia Kroměříž Jezdci Brno
3.2. 10:00 Tatran Litovel 2222 ŠK Polabiny "C"
3.2. 10:00 TJ Ostrava SK Slavia Orlová
3.2. 10:00 ŠK Staré Město TŽ Třinec
3.2. 10:00 Šachy Hošťálková BŠŠ Frýdek Místek "B"
3.2. 10:00 ŠK GORDIC Panda Rychnov nad Kněžnou

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.2. 10:00 Jezdci Brno Panda Rychnov nad Kněžnou
17.2. 10:00 BŠŠ Frýdek Místek "B" ŠK GORDIC
17.2. 10:00 TŽ Třinec Šachy Hošťálková
17.2. 10:00 SK Slavia Orlová ŠK Staré Město
17.2. 10:00 2222 ŠK Polabiny "C" TJ Ostrava
17.2. 10:00 Slavia Kroměříž Tatran Litovel

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.3. 10:00 Tatran Litovel Jezdci Brno
3.3. 10:00 TJ Ostrava Slavia Kroměříž
3.3. 10:00 ŠK Staré Město 2222 ŠK Polabiny "C"
3.3. 10:00 Šachy Hošťálková SK Slavia Orlová
3.3. 10:00 ŠK GORDIC TŽ Třinec
3.3. 10:00 Panda Rychnov nad Kněžnou BŠŠ Frýdek Místek "B"

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
24.3. 10:00 Jezdci Brno BŠŠ Frýdek Místek "B"
24.3. 10:00 TŽ Třinec Panda Rychnov nad Kněžnou
24.3. 10:00 SK Slavia Orlová ŠK GORDIC
24.3. 10:00 2222 ŠK Polabiny "C" Šachy Hošťálková
24.3. 10:00 Slavia Kroměříž ŠK Staré Město
24.3. 10:00 Tatran Litovel TJ Ostrava

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
7.4. 10:00 TJ Ostrava Jezdci Brno 6:2
7.4. 10:00 ŠK Staré Město Tatran Litovel 5:3
7.4. 10:00 Šachy Hošťálková Slavia Kroměříž 4:4
7.4. 10:00 ŠK GORDIC 2222 ŠK Polabiny "C" 4½:3½
7.4. 10:00 Panda Rychnov nad Kněžnou SK Slavia Orlová 3½:4½
7.4. 10:00 BŠŠ Frýdek Místek "B" TŽ Třinec 2½:5½

Krátce

11.3.2018 -
Seznam přihlášených na 3. ročník O Stříbrnou věž města Litovle
11.3.2018 -
Registrační formulář pro přihlášení na 3. ročník O Stříbrnou věž města Litovle

Utkání

Tatran Litovel B
16.12. V ŠK Jeseník B
13.1. D ŠK Zábřeh C

Partneři: