Tatran Litovel A - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Extraliga 2017/18

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.11. 14:00 ŠK Slavoj Poruba ŠK Zikuda Turnov 3½:4½
18.11. 14:00 Labortech Ostrava JTEKT Pardubice 4½:3½
18.11. 14:00 ŠK města Lysá nad Labem ŠK Duras Brno 3½:4½
18.11. 14:00 Výstaviště Lysá nad Labem Moravská Slavia Brno 6½:1½
18.11. 14:00 Tatran Litovel Prestige Photo Unichess 1½:6½
18.11. 10:00 BŠŠ Frýdek Místek 1. Novoborský ŠK 1½:6½

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.11. 10:00 JTEKT Pardubice ŠK Slavoj Poruba 5:3
19.11. 10:00 ŠK Zikuda Turnov Labortech Ostrava 3½:4½
19.11. 10:00 Moravská Slavia Brno ŠK města Lysá nad Labem 5:3
19.11. 10:00 ŠK Duras Brno Výstaviště Lysá nad Labem 2½:5½
19.11. 10:00 1. Novoborský ŠK Tatran Litovel 7:1
19.11. 10:00 Prestige Photo Unichess BŠŠ Frýdek Místek 4:4

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.12. 14:00 Prestige Photo Unichess ŠK Slavoj Poruba 5½:2½
2.12. 14:00 1. Novoborský ŠK Labortech Ostrava 6½:1½
2.12. 14:00 ŠK Duras Brno Tatran Litovel 7:1
2.12. 14:00 Moravská Slavia Brno BŠŠ Frýdek Místek 4:4
2.12. 14:00 ŠK Zikuda Turnov ŠK města Lysá nad Labem 6:2
2.12. 14:00 JTEKT Pardubice Výstaviště Lysá nad Labem 4½:3½

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.12. 10:00 Labortech Ostrava Prestige Photo Unichess 6½:1½
3.12. 10:00 ŠK Slavoj Poruba 1. Novoborský ŠK 2½:4½
3.12. 10:00 BŠŠ Frýdek Místek ŠK Duras Brno 5:3
3.12. 10:00 Tatran Litovel Moravská Slavia Brno 1:7
3.12. 10:00 Výstaviště Lysá nad Labem ŠK Zikuda Turnov 4:4
3.12. 10:00 ŠK města Lysá nad Labem JTEKT Pardubice ½:7½

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.1. 14:00 ŠK Slavoj Poruba ŠK města Lysá nad Labem 5½:2½
13.1. 14:00 Labortech Ostrava Výstaviště Lysá nad Labem 3½:4½
13.1. 14:00 Tatran Litovel ŠK Zikuda Turnov 1½:6½
13.1. 14:00 BŠŠ Frýdek Místek JTEKT Pardubice 4½:3½
13.1. 14:00 Prestige Photo Unichess ŠK Duras Brno 3:5
13.1. 14:00 1. Novoborský ŠK Moravská Slavia Brno 7½:½

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.1. 10:00 Výstaviště Lysá nad Labem ŠK Slavoj Poruba 3:5
14.1. 10:00 ŠK města Lysá nad Labem Labortech Ostrava 2½:5½
14.1. 10:00 JTEKT Pardubice Tatran Litovel 6½:1½
14.1. 10:00 ŠK Zikuda Turnov BŠŠ Frýdek Místek 6½:1½
14.1. 10:00 Moravská Slavia Brno Prestige Photo Unichess 5:3
14.1. 10:00 ŠK Duras Brno 1. Novoborský ŠK 1½:6½

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.2. 14:00 ŠK Duras Brno ŠK Slavoj Poruba 3½:4½
10.2. 14:00 Moravská Slavia Brno Labortech Ostrava 3:5
10.2. 14:00 ŠK Zikuda Turnov Prestige Photo Unichess 3:5
10.2. 14:00 JTEKT Pardubice 1. Novoborský ŠK 3:5
10.2. 14:00 ŠK města Lysá nad Labem Tatran Litovel 6½:1½
10.2. 14:00 Výstaviště Lysá nad Labem BŠŠ Frýdek Místek 4½:3½

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
11.2. 10:00 Labortech Ostrava ŠK Duras Brno 4½:3½
11.2. 10:00 ŠK Slavoj Poruba Moravská Slavia Brno 5:3
11.2. 10:00 1. Novoborský ŠK ŠK Zikuda Turnov 7:1
11.2. 10:00 Prestige Photo Unichess JTEKT Pardubice 3:5
11.2. 10:00 BŠŠ Frýdek Místek ŠK města Lysá nad Labem 3½:4½
11.2. 10:00 Tatran Litovel Výstaviště Lysá nad Labem ½:7½

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.4. 16:00 Tatran Litovel BŠŠ Frýdek Místek
6.4. 16:00 Prestige Photo Unichess 1. Novoborský ŠK
6.4. 16:00 ŠK Duras Brno Moravská Slavia Brno
6.4. 16:00 ŠK Zikuda Turnov JTEKT Pardubice
6.4. 16:00 ŠK města Lysá nad Labem Výstaviště Lysá nad Labem
6.4. 16:00 ŠK Slavoj Poruba Labortech Ostrava

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
7.4. 14:00 Tatran Litovel ŠK Slavoj Poruba
7.4. 14:00 BŠŠ Frýdek Místek Labortech Ostrava
7.4. 14:00 Prestige Photo Unichess ŠK města Lysá nad Labem
7.4. 14:00 1. Novoborský ŠK Výstaviště Lysá nad Labem
7.4. 14:00 ŠK Duras Brno ŠK Zikuda Turnov
7.4. 14:00 Moravská Slavia Brno JTEKT Pardubice

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.4. 10:00 Labortech Ostrava Tatran Litovel
8.4. 10:00 ŠK Slavoj Poruba BŠŠ Frýdek Místek
8.4. 10:00 Výstaviště Lysá nad Labem Prestige Photo Unichess
8.4. 10:00 ŠK města Lysá nad Labem 1. Novoborský ŠK
8.4. 10:00 JTEKT Pardubice ŠK Duras Brno
8.4. 10:00 ŠK Zikuda Turnov Moravská Slavia Brno

Krátce

11.3.2018 -
Seznam přihlášených na 3. ročník O Stříbrnou věž města Litovle
11.3.2018 -
Registrační formulář pro přihlášení na 3. ročník O Stříbrnou věž města Litovle

Utkání

Partneři: