Tatran Litovel B - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Krajský přebor 2017/18 (Olomouc)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.10. 09:30 ŠK Šternberk SK Prostějov 2½:5½
22.10. 09:30 ŠK 1921 Zábřeh Tatran Litovel B 6:2
22.10. 09:30 Rošáda Prostějov Agentura 64 Grygov B 4:4
22.10. 09:30 TJ ŠK DUO POP Uničov Velké Losiny B 1½:6½
22.10. 09:30 Řetězárna Česká Ves TJ SOKOL Přemyslovice 5½:2½
22.10. 09:30 Armádní šachový klub Olomouc B Zlaté Hory 3½:4½

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
12.11. 09:30 SK Prostějov Zlaté Hory 6:2
12.11. 09:30 TJ SOKOL Přemyslovice Armádní šachový klub Olomouc B 5:3
12.11. 09:30 Velké Losiny B Řetězárna Česká Ves 7:1
12.11. 09:30 Agentura 64 Grygov B TJ ŠK DUO POP Uničov 3:5
12.11. 09:30 Tatran Litovel B Rošáda Prostějov 2:6
12.11. 09:30 ŠK Šternberk ŠK 1921 Zábřeh 2½:5½

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.11. 09:30 ŠK 1921 Zábřeh SK Prostějov 3:5
26.11. 09:30 Rošáda Prostějov ŠK Šternberk 4½:3½
26.11. 09:30 TJ ŠK DUO POP Uničov Tatran Litovel B 5½:2½
26.11. 09:30 Řetězárna Česká Ves Agentura 64 Grygov B 3½:4½
26.11. 09:30 Armádní šachový klub Olomouc B Velké Losiny B 3:5
26.11. 09:30 Zlaté Hory TJ SOKOL Přemyslovice 3½:4½

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.12. 09:30 SK Prostějov TJ SOKOL Přemyslovice 5½:2½
10.12. 09:30 Velké Losiny B Zlaté Hory 5:3
10.12. 09:30 Agentura 64 Grygov B Armádní šachový klub Olomouc B 2:6
10.12. 09:30 Tatran Litovel B Řetězárna Česká Ves 3½:4½
10.12. 09:30 ŠK Šternberk TJ ŠK DUO POP Uničov 2½:5½
10.12. 09:30 ŠK 1921 Zábřeh Rošáda Prostějov 5:3

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
7.1. 09:30 Rošáda Prostějov SK Prostějov 4½:3½
7.1. 09:30 TJ ŠK DUO POP Uničov ŠK 1921 Zábřeh 2:6
7.1. 09:30 Řetězárna Česká Ves ŠK Šternberk 4:4
7.1. 09:30 Armádní šachový klub Olomouc B Tatran Litovel B 4½:3½
7.1. 09:30 Zlaté Hory Agentura 64 Grygov B 4½:3½
7.1. 09:30 TJ SOKOL Přemyslovice Velké Losiny B 1½:6½

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.1. 09:30 SK Prostějov Velké Losiny B 3½:4½
21.1. 09:30 Agentura 64 Grygov B TJ SOKOL Přemyslovice 2:6
21.1. 09:30 Tatran Litovel B Zlaté Hory ½:7½
21.1. 09:30 ŠK Šternberk Armádní šachový klub Olomouc B 3:5
21.1. 09:30 ŠK 1921 Zábřeh Řetězárna Česká Ves 5:3
21.1. 09:30 Rošáda Prostějov TJ ŠK DUO POP Uničov 4½:3½

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
4.2. 09:30 TJ ŠK DUO POP Uničov SK Prostějov 3:5
4.2. 09:30 Řetězárna Česká Ves Rošáda Prostějov 3½:4½
4.2. 09:30 Armádní šachový klub Olomouc B ŠK 1921 Zábřeh 5½:2½
4.2. 09:30 Zlaté Hory ŠK Šternberk 4½:3½
4.2. 09:30 TJ SOKOL Přemyslovice Tatran Litovel B 5:3
4.2. 09:30 Velké Losiny B Agentura 64 Grygov B 5½:2½

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.2. 09:30 SK Prostějov Agentura 64 Grygov B 5½:2½
18.2. 09:30 Tatran Litovel B Velké Losiny B 2½:5½
18.2. 09:30 ŠK Šternberk TJ SOKOL Přemyslovice 3½:4½
18.2. 09:30 ŠK 1921 Zábřeh Zlaté Hory 4½:3½
18.2. 09:30 Rošáda Prostějov Armádní šachový klub Olomouc B 4½:3½
18.2. 09:30 TJ ŠK DUO POP Uničov Řetězárna Česká Ves 3½:4½

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
4.3. 09:30 Řetězárna Česká Ves SK Prostějov 2½:5½
4.3. 09:30 Armádní šachový klub Olomouc B TJ ŠK DUO POP Uničov 5½:2½
4.3. 09:30 Zlaté Hory Rošáda Prostějov 5:3
4.3. 09:30 TJ SOKOL Přemyslovice ŠK 1921 Zábřeh 5:3
4.3. 09:30 Velké Losiny B ŠK Šternberk 6½:1½
4.3. 09:30 Agentura 64 Grygov B Tatran Litovel B 3:5

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.3. 09:30 SK Prostějov Tatran Litovel B 4:4
25.3. 09:30 ŠK Šternberk Agentura 64 Grygov B 4½:3½
25.3. 09:30 ŠK 1921 Zábřeh Velké Losiny B 2½:5½
25.3. 09:30 Rošáda Prostějov TJ SOKOL Přemyslovice 2½:5½
25.3. 09:30 TJ ŠK DUO POP Uničov Zlaté Hory 6½:1½
25.3. 09:30 Řetězárna Česká Ves Armádní šachový klub Olomouc B 4:4

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.4. 09:30 Armádní šachový klub Olomouc B SK Prostějov 3:5
15.4. 09:30 Zlaté Hory Řetězárna Česká Ves 3½:4½
15.4. 09:30 TJ SOKOL Přemyslovice TJ ŠK DUO POP Uničov 3:5
15.4. 09:30 Velké Losiny B Rošáda Prostějov 5½:2½
15.4. 09:30 Agentura 64 Grygov B ŠK 1921 Zábřeh 3:5
15.4. 09:30 Tatran Litovel B ŠK Šternberk 2:6

Krátce

11.3.2018 -
Seznam přihlášených na 3. ročník O Stříbrnou věž města Litovle
11.3.2018 -
Registrační formulář pro přihlášení na 3. ročník O Stříbrnou věž města Litovle

Utkání

Partneři: