Tatran Litovel B - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Oblastní přebor 2018/19 (Sever)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.10. 09:00 Tatran Litovel B TJ Libina
14.10. 09:00 TJ Sokol Šumperk ŠK Bohuňovice
14.10. 09:00 ŠK Šternberk B ŠK Mohelnice
14.10. 09:00 Řetězárna Česká Ves B ŠK Loštice
14.10. 09:00 ŠK Jeseník B ŠK Nové Losiny
14.10. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C ŠK 1921 Zábřeh B

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
4.11. 09:00 TJ Libina ŠK 1921 Zábřeh B
4.11. 09:00 ŠK Nové Losiny ŠK 1921 Zábřeh C
4.11. 09:00 ŠK Loštice ŠK Jeseník B
4.11. 09:00 ŠK Mohelnice Řetězárna Česká Ves B
4.11. 09:00 ŠK Bohuňovice ŠK Šternberk B
4.11. 09:00 Tatran Litovel B TJ Sokol Šumperk

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.11. 09:00 TJ Sokol Šumperk TJ Libina
18.11. 09:00 ŠK Šternberk B Tatran Litovel B
18.11. 09:00 Řetězárna Česká Ves B ŠK Bohuňovice
18.11. 09:00 ŠK Jeseník B ŠK Mohelnice
18.11. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C ŠK Loštice
18.11. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B ŠK Nové Losiny

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.12. 09:00 TJ Libina ŠK Nové Losiny
2.12. 09:00 ŠK Loštice ŠK 1921 Zábřeh B
2.12. 09:00 ŠK Mohelnice ŠK 1921 Zábřeh C
2.12. 09:00 ŠK Bohuňovice ŠK Jeseník B
2.12. 09:00 Tatran Litovel B Řetězárna Česká Ves B
2.12. 09:00 TJ Sokol Šumperk ŠK Šternberk B

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
16.12. 09:00 ŠK Šternberk B TJ Libina
16.12. 09:00 Řetězárna Česká Ves B TJ Sokol Šumperk
16.12. 09:00 ŠK Jeseník B Tatran Litovel B
16.12. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C ŠK Bohuňovice
16.12. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B ŠK Mohelnice
16.12. 09:00 ŠK Nové Losiny ŠK Loštice

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.1. 09:00 TJ Libina ŠK Loštice
13.1. 09:00 ŠK Mohelnice ŠK Nové Losiny
13.1. 09:00 ŠK Bohuňovice ŠK 1921 Zábřeh B
13.1. 09:00 Tatran Litovel B ŠK 1921 Zábřeh C
13.1. 09:00 TJ Sokol Šumperk ŠK Jeseník B
13.1. 09:00 ŠK Šternberk B Řetězárna Česká Ves B

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
27.1. 09:00 Řetězárna Česká Ves B TJ Libina
27.1. 09:00 ŠK Jeseník B ŠK Šternberk B
27.1. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C TJ Sokol Šumperk
27.1. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B Tatran Litovel B
27.1. 09:00 ŠK Nové Losiny ŠK Bohuňovice
27.1. 09:00 ŠK Loštice ŠK Mohelnice

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.2. 09:00 TJ Libina ŠK Mohelnice
10.2. 09:00 ŠK Bohuňovice ŠK Loštice
10.2. 09:00 Tatran Litovel B ŠK Nové Losiny
10.2. 09:00 TJ Sokol Šumperk ŠK 1921 Zábřeh B
10.2. 09:00 ŠK Šternberk B ŠK 1921 Zábřeh C
10.2. 09:00 Řetězárna Česká Ves B ŠK Jeseník B

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
09:00 ŠK Jeseník B TJ Libina
24.2. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C Řetězárna Česká Ves B
24.2. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B ŠK Šternberk B
24.2. 09:00 ŠK Nové Losiny TJ Sokol Šumperk
24.2. 09:00 ŠK Loštice Tatran Litovel B
24.2. 09:00 ŠK Mohelnice ŠK Bohuňovice

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.3. 09:00 TJ Libina ŠK Bohuňovice
17.3. 09:00 Tatran Litovel B ŠK Mohelnice
17.3. 09:00 TJ Sokol Šumperk ŠK Loštice
17.3. 09:00 ŠK Šternberk B ŠK Nové Losiny
17.3. 09:00 Řetězárna Česká Ves B ŠK 1921 Zábřeh B
17.3. 09:00 ŠK Jeseník B ŠK 1921 Zábřeh C

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
31.3. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C TJ Libina 6½:1½
31.3. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B ŠK Jeseník B 4½:3½
31.3. 09:00 ŠK Nové Losiny Řetězárna Česká Ves B 6:2
31.3. 09:00 ŠK Loštice ŠK Šternberk B 5½:2½
31.3. 09:00 ŠK Mohelnice TJ Sokol Šumperk 2½:5½
31.3. 09:00 ŠK Bohuňovice Tatran Litovel B 3½:4½

Krátce

12.3.2019 -
Seznam přihlášených na 4. ročník O Stříbrnou věž města Litovle.
12.3.2019 -
Registrační formulář pro přihlášení na 4. ročník O Stříbrnou věž města Litovle.

Utkání

Tatran Litovel B
31.3. V ŠK Bohuňovice 4½:3½

Partneři: