Tatran Litovel C - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Oblastní přebor 2017/18 (Sever)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.10. 09:00 ŠK Bohuňovice ŠK Nové Losiny 5:3
15.10. 09:00 Řetězárna Česká Ves B ŠK Mohelnice 4½:3½
15.10. 09:00 ŠK Šternberk B TJ Libina 3½:4½
15.10. 09:00 ŠK Loštice A ŠK Jeseník 2:6
15.10. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B ŠK 1921 Zábřeh C 7:1

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.11. 09:00 ŠK Jeseník ŠK 1921 Zábřeh B 5:3
5.11. 09:00 TJ Libina ŠK Loštice A 5:3
5.11. 09:00 ŠK Mohelnice ŠK Šternberk B 2½:5½
5.11. 09:00 ŠK Nové Losiny Řetězárna Česká Ves B 4:4
5.11. 09:00 Tatran Litovel C ŠK Bohuňovice 6½:1½

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.11. 09:00 Řetězárna Česká Ves B Tatran Litovel C 6:2
19.11. 09:00 ŠK Šternberk B ŠK Nové Losiny 6:2
19.11. 09:00 ŠK Loštice A ŠK Mohelnice 3:5
19.11. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B TJ Libina 4½:3½
19.11. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C ŠK Jeseník 3:5

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.12. 09:00 TJ Libina ŠK 1921 Zábřeh C 8:0
3.12. 09:00 ŠK Mohelnice ŠK 1921 Zábřeh B 3:5
3.12. 09:00 ŠK Nové Losiny ŠK Loštice A 4:4
3.12. 09:00 Tatran Litovel C ŠK Šternberk B 3½:4½
3.12. 09:00 ŠK Bohuňovice Řetězárna Česká Ves B 5½:2½

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.12. 09:00 ŠK Šternberk B ŠK Bohuňovice 4:4
17.12. 09:00 ŠK Loštice A Tatran Litovel C 4:4
17.12. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B ŠK Nové Losiny 7:1
17.12. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C ŠK Mohelnice ½:7½
17.12. 09:00 ŠK Jeseník TJ Libina 6:2

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
14.1. 09:00 ŠK Mohelnice ŠK Jeseník 5:3
14.1. 09:00 ŠK Nové Losiny ŠK 1921 Zábřeh C 7:1
14.1. 09:00 Tatran Litovel C ŠK 1921 Zábřeh B 3½:4½
14.1. 09:00 ŠK Bohuňovice ŠK Loštice A 5½:2½
14.1. 09:00 Řetězárna Česká Ves B ŠK Šternberk B 2½:5½

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
28.1. 09:00 ŠK Loštice A Řetězárna Česká Ves B 4:4
28.1. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B ŠK Bohuňovice 4½:3½
28.1. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C Tatran Litovel C 3:5
28.1. 09:00 ŠK Jeseník ŠK Nové Losiny 6½:1½
28.1. 09:00 TJ Libina ŠK Mohelnice 4:4

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
11.2. 09:00 ŠK Nové Losiny TJ Libina 3:5
11.2. 09:00 Tatran Litovel C ŠK Jeseník 3:5
11.2. 09:00 ŠK Bohuňovice ŠK 1921 Zábřeh C 8:0
11.2. 09:00 Řetězárna Česká Ves B ŠK 1921 Zábřeh B 3:5
11.2. 09:00 ŠK Šternberk B ŠK Loštice A 5½:2½

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.2. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B ŠK Šternberk B 5:3
25.2. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C Řetězárna Česká Ves B 2:6
25.2. 09:00 ŠK Jeseník ŠK Bohuňovice 6:2
25.2. 09:00 TJ Libina Tatran Litovel C 6½:1½
25.2. 09:00 ŠK Mohelnice ŠK Nové Losiny 7½:½

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
18.3. 09:00 Tatran Litovel C ŠK Mohelnice 4½:3½
18.3. 09:00 ŠK Bohuňovice TJ Libina 4½:3½
18.3. 09:00 Řetězárna Česká Ves B ŠK Jeseník 2½:5½
18.3. 09:00 ŠK Šternberk B ŠK 1921 Zábřeh C 7:1
18.3. 09:00 ŠK Loštice A ŠK 1921 Zábřeh B 1:7

11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.4. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C ŠK Loštice A 2:6
8.4. 09:00 ŠK Jeseník ŠK Šternberk B 4:4
8.4. 09:00 TJ Libina Řetězárna Česká Ves B 6:2
8.4. 09:00 ŠK Mohelnice ŠK Bohuňovice 5:3
8.4. 09:00 ŠK Nové Losiny Tatran Litovel C 4½:3½

Krátce

11.3.2018 -
Seznam přihlášených na 3. ročník O Stříbrnou věž města Litovle
11.3.2018 -
Registrační formulář pro přihlášení na 3. ročník O Stříbrnou věž města Litovle

Utkání

Partneři: