Tatran Litovel D - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Okresní přebor 2017/18 (Olomouc)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.10. 09:00 TJ ŠK DUO POP Uničov ŠK Bouzov Luká 4½:½
21.10. 09:00 Agentura 64 Grygov D Matador Přáslavice ŠK 3:2
21.10. 09:00 ŠK Bohuňovice B Sigmia Olomouc C 3:2
21.10. 09:00 ŠK Šternberk C ŠK Žerotín 2½:2½
21.10. 09:00 Tatran Litovel D Armádní šachový klub Olomouc D 1:4

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
11.11. 09:00 ŠK Bouzov Luká Armádní šachový klub Olomouc D 1½:3½
11.11. 09:00 ŠK Žerotín Tatran Litovel D 3½:1½
11.11. 09:00 Sigmia Olomouc C ŠK Šternberk C 1½:3½
11.11. 09:00 Matador Přáslavice ŠK ŠK Bohuňovice B 3½:1½
11.11. 09:00 TJ ŠK DUO POP Uničov Agentura 64 Grygov D 3:2

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.11. 09:00 Agentura 64 Grygov D ŠK Bouzov Luká 4½:½
25.11. 09:00 ŠK Bohuňovice B TJ ŠK DUO POP Uničov 1:4
25.11. 09:00 ŠK Šternberk C Matador Přáslavice ŠK 4½:½
25.11. 09:00 Tatran Litovel D Sigmia Olomouc C 2½:2½
25.11. 09:00 Armádní šachový klub Olomouc D ŠK Žerotín 2½:2½

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.12. 09:00 ŠK Bouzov Luká ŠK Žerotín ½:4½
9.12. 09:00 Sigmia Olomouc C Armádní šachový klub Olomouc D 1½:3½
9.12. 09:00 Matador Přáslavice ŠK Tatran Litovel D 3½:1½
9.12. 09:00 TJ ŠK DUO POP Uničov ŠK Šternberk C 4:1
9.12. 09:00 Agentura 64 Grygov D ŠK Bohuňovice B 1½:3½

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.1. 09:00 ŠK Bohuňovice B ŠK Bouzov Luká 1½:3½
6.1. 09:00 ŠK Šternberk C Agentura 64 Grygov D 2½:2½
6.1. 09:00 Tatran Litovel D TJ ŠK DUO POP Uničov 0:5
6.1. 09:00 Armádní šachový klub Olomouc D Matador Přáslavice ŠK 3½:1½
6.1. 09:00 ŠK Žerotín Sigmia Olomouc C 3:2

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.1. 09:00 ŠK Bouzov Luká Sigmia Olomouc C 2½:2½
20.1. 09:00 Matador Přáslavice ŠK ŠK Žerotín 3:2
20.1. 09:00 TJ ŠK DUO POP Uničov Armádní šachový klub Olomouc D 2:3
20.1. 09:00 Agentura 64 Grygov D Tatran Litovel D 2½:2½
20.1. 09:00 ŠK Bohuňovice B ŠK Šternberk C 3:2

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.2. 09:00 ŠK Šternberk C ŠK Bouzov Luká 2½:2½
3.2. 09:00 Tatran Litovel D ŠK Bohuňovice B 2½:2½
3.2. 09:00 Armádní šachový klub Olomouc D Agentura 64 Grygov D 2½:2½
3.2. 09:00 ŠK Žerotín TJ ŠK DUO POP Uničov 1:4
3.2. 09:00 Sigmia Olomouc C Matador Přáslavice ŠK 1½:3½

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.2. 09:00 ŠK Bouzov Luká Matador Přáslavice ŠK 1:4
17.2. 09:00 TJ ŠK DUO POP Uničov Sigmia Olomouc C 5:0
17.2. 09:00 Agentura 64 Grygov D ŠK Žerotín 3:2
17.2. 09:00 ŠK Bohuňovice B Armádní šachový klub Olomouc D 2:3
17.2. 09:00 ŠK Šternberk C Tatran Litovel D 3:2

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.3. 09:00 Tatran Litovel D ŠK Bouzov Luká 1½:3½
3.3. 09:00 Armádní šachový klub Olomouc D ŠK Šternberk C 2½:2½
3.3. 09:00 ŠK Žerotín ŠK Bohuňovice B 2½:2½
3.3. 09:00 Sigmia Olomouc C Agentura 64 Grygov D 1½:3½
3.3. 09:00 Matador Přáslavice ŠK TJ ŠK DUO POP Uničov 1½:3½

Krátce

11.3.2018 -
Seznam přihlášených na 3. ročník O Stříbrnou věž města Litovle
11.3.2018 -
Registrační formulář pro přihlášení na 3. ročník O Stříbrnou věž města Litovle

Utkání

Partneři: