Tatran Litovel D - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Okresní přebor 2017/18 (Olomouc)

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
21.10. 09:00 TJ ŠK DUO POP Uničov ŠK Bouzov Luká 4½:½
21.10. 09:00 Agentura 64 Grygov D Matador Přáslavice ŠK 3:2
21.10. 09:00 ŠK Bohuňovice B Sigmia Olomouc C 3:2
21.10. 09:00 ŠK Šternberk C ŠK Žerotín 2½:2½
21.10. 09:00 Tatran Litovel D Armádní šachový klub Olomouc D 1:4

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
11.11. 09:00 ŠK Bouzov Luká Armádní šachový klub Olomouc D 1½:3½
11.11. 09:00 ŠK Žerotín Tatran Litovel D 3½:1½
11.11. 09:00 Sigmia Olomouc C ŠK Šternberk C 1½:3½
11.11. 09:00 Matador Přáslavice ŠK ŠK Bohuňovice B 3½:1½
11.11. 09:00 TJ ŠK DUO POP Uničov Agentura 64 Grygov D

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
25.11. 09:00 Agentura 64 Grygov D ŠK Bouzov Luká 4½:½
25.11. 09:00 ŠK Bohuňovice B TJ ŠK DUO POP Uničov 1:4
25.11. 09:00 ŠK Šternberk C Matador Přáslavice ŠK 4½:½
25.11. 09:00 Tatran Litovel D Sigmia Olomouc C 2½:2½
25.11. 09:00 Armádní šachový klub Olomouc D ŠK Žerotín 2½:2½

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
9.12. 09:00 ŠK Bouzov Luká ŠK Žerotín
9.12. 09:00 Sigmia Olomouc C Armádní šachový klub Olomouc D 1½:3½
9.12. 09:00 Matador Přáslavice ŠK Tatran Litovel D 3½:1½
9.12. 09:00 TJ ŠK DUO POP Uničov ŠK Šternberk C 4:1
9.12. 09:00 Agentura 64 Grygov D ŠK Bohuňovice B 1½:3½

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.1. 09:00 ŠK Bohuňovice B ŠK Bouzov Luká
6.1. 09:00 ŠK Šternberk C Agentura 64 Grygov D
6.1. 09:00 Tatran Litovel D TJ ŠK DUO POP Uničov
6.1. 09:00 Armádní šachový klub Olomouc D Matador Přáslavice ŠK
6.1. 09:00 ŠK Žerotín Sigmia Olomouc C

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.1. 09:00 ŠK Bouzov Luká Sigmia Olomouc C
20.1. 09:00 Matador Přáslavice ŠK ŠK Žerotín
20.1. 09:00 TJ ŠK DUO POP Uničov Armádní šachový klub Olomouc D
20.1. 09:00 Agentura 64 Grygov D Tatran Litovel D
20.1. 09:00 ŠK Bohuňovice B ŠK Šternberk C

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.2. 09:00 ŠK Šternberk C ŠK Bouzov Luká
3.2. 09:00 Tatran Litovel D ŠK Bohuňovice B
3.2. 09:00 Armádní šachový klub Olomouc D Agentura 64 Grygov D
3.2. 09:00 ŠK Žerotín TJ ŠK DUO POP Uničov
3.2. 09:00 Sigmia Olomouc C Matador Přáslavice ŠK

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.2. 09:00 ŠK Bouzov Luká Matador Přáslavice ŠK
17.2. 09:00 TJ ŠK DUO POP Uničov Sigmia Olomouc C
17.2. 09:00 Agentura 64 Grygov D ŠK Žerotín
17.2. 09:00 ŠK Bohuňovice B Armádní šachový klub Olomouc D
17.2. 09:00 ŠK Šternberk C Tatran Litovel D

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.3. 09:00 Tatran Litovel D ŠK Bouzov Luká
3.3. 09:00 Armádní šachový klub Olomouc D ŠK Šternberk C
3.3. 09:00 ŠK Žerotín ŠK Bohuňovice B
3.3. 09:00 Sigmia Olomouc C Agentura 64 Grygov D
3.3. 09:00 Matador Přáslavice ŠK TJ ŠK DUO POP Uničov

Krátce

25.12.2017 -
O víkendu 13.-14. 1. 2018 odehraje Tatran Litovel A 5. a 6. kolo extraligy z organizačních důvodů v kulturním zařízení Záloženská Dvorana, Cholina 227. Souběžně se odehraje v těchto prostorách i 6. kolo oblasti sever kde Tatran Litovel C přivítá Zábřeh B v neděli 14. 1. 2018.
 
3.7.2016 -
V červenci 2016 spouštíme nový web šachového oddílu Tatranu Litovel.
 

Partneři: