Tatran Litovel B - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Krajský přebor 2017/18 (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1.1 22.10. 09:30 ŠK Šternberk SK Prostějov 2½:5½
1.2 22.10. 09:30 ŠK 1921 Zábřeh Tatran Litovel B 6:2
1.3 22.10. 09:30 Rošáda Prostějov Agentura 64 Grygov B 4:4
1.4 22.10. 09:30 TJ ŠK DUO POP Uničov Velké Losiny B 1½:6½
1.5 22.10. 09:30 Řetězárna Česká Ves TJ SOKOL Přemyslovice 5½:2½
1.6 22.10. 09:30 Armádní šachový klub Olomouc B Zlaté Hory 3½:4½

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2.1 12.11. 09:30 SK Prostějov Zlaté Hory 6:2
2.2 12.11. 09:30 TJ SOKOL Přemyslovice Armádní šachový klub Olomouc B 5:3
2.3 12.11. 09:30 Velké Losiny B Řetězárna Česká Ves 7:1
2.4 12.11. 09:30 Agentura 64 Grygov B TJ ŠK DUO POP Uničov 3:5
2.5 12.11. 09:30 Tatran Litovel B Rošáda Prostějov 2:6
2.6 12.11. 09:30 ŠK Šternberk ŠK 1921 Zábřeh 2½:5½

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
3.1 26.11. 09:30 ŠK 1921 Zábřeh SK Prostějov 3:5
3.2 26.11. 09:30 Rošáda Prostějov ŠK Šternberk 4½:3½
3.3 26.11. 09:30 TJ ŠK DUO POP Uničov Tatran Litovel B 5½:2½
3.4 26.11. 09:30 Řetězárna Česká Ves Agentura 64 Grygov B 3½:4½
3.5 26.11. 09:30 Armádní šachový klub Olomouc B Velké Losiny B 3:5
3.6 26.11. 09:30 Zlaté Hory TJ SOKOL Přemyslovice 3½:4½

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
4.1 10.12. 09:30 SK Prostějov TJ SOKOL Přemyslovice 5½:2½
4.2 10.12. 09:30 Velké Losiny B Zlaté Hory 5:3
4.3 10.12. 09:30 Agentura 64 Grygov B Armádní šachový klub Olomouc B 2:6
4.4 10.12. 09:30 Tatran Litovel B Řetězárna Česká Ves 3½:4½
4.5 10.12. 09:30 ŠK Šternberk TJ ŠK DUO POP Uničov 2½:5½
4.6 10.12. 09:30 ŠK 1921 Zábřeh Rošáda Prostějov 5:3

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
5.1 7.1. 09:30 Rošáda Prostějov SK Prostějov 4½:3½
5.2 7.1. 09:30 TJ ŠK DUO POP Uničov ŠK 1921 Zábřeh 2:6
5.3 7.1. 09:30 Řetězárna Česká Ves ŠK Šternberk 4:4
5.4 7.1. 09:30 Armádní šachový klub Olomouc B Tatran Litovel B 4½:3½
5.5 7.1. 09:30 Zlaté Hory Agentura 64 Grygov B 4½:3½
5.6 7.1. 09:30 TJ SOKOL Přemyslovice Velké Losiny B 1½:6½

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
6.1 21.1. 09:30 SK Prostějov Velké Losiny B 3½:4½
6.2 21.1. 09:30 Agentura 64 Grygov B TJ SOKOL Přemyslovice 2:6
6.3 21.1. 09:30 Tatran Litovel B Zlaté Hory ½:7½
6.4 21.1. 09:30 ŠK Šternberk Armádní šachový klub Olomouc B 3:5
6.5 21.1. 09:30 ŠK 1921 Zábřeh Řetězárna Česká Ves 5:3
6.6 21.1. 09:30 Rošáda Prostějov TJ ŠK DUO POP Uničov 4½:3½

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
7.1 4.2. 09:30 TJ ŠK DUO POP Uničov SK Prostějov 3:5
7.2 4.2. 09:30 Řetězárna Česká Ves Rošáda Prostějov 3½:4½
7.3 4.2. 09:30 Armádní šachový klub Olomouc B ŠK 1921 Zábřeh 5½:2½
7.4 4.2. 09:30 Zlaté Hory ŠK Šternberk 4½:3½
7.5 4.2. 09:30 TJ SOKOL Přemyslovice Tatran Litovel B 5:3
7.6 4.2. 09:30 Velké Losiny B Agentura 64 Grygov B 5½:2½

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
8.1 18.2. 09:30 SK Prostějov Agentura 64 Grygov B 5½:2½
8.2 18.2. 09:30 Tatran Litovel B Velké Losiny B 2½:5½
8.3 18.2. 09:30 ŠK Šternberk TJ SOKOL Přemyslovice 3½:4½
8.4 18.2. 09:30 ŠK 1921 Zábřeh Zlaté Hory 4½:3½
8.5 18.2. 09:30 Rošáda Prostějov Armádní šachový klub Olomouc B 4½:3½
8.6 18.2. 09:30 TJ ŠK DUO POP Uničov Řetězárna Česká Ves 3½:4½

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
9.1 4.3. 09:30 Řetězárna Česká Ves SK Prostějov 2½:5½
9.2 4.3. 09:30 Armádní šachový klub Olomouc B TJ ŠK DUO POP Uničov 5½:2½
9.3 4.3. 09:30 Zlaté Hory Rošáda Prostějov 5:3
9.4 4.3. 09:30 TJ SOKOL Přemyslovice ŠK 1921 Zábřeh 5:3
9.5 4.3. 09:30 Velké Losiny B ŠK Šternberk 6½:1½
9.6 4.3. 09:30 Agentura 64 Grygov B Tatran Litovel B 3:5

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
10.1 25.3. 09:30 SK Prostějov Tatran Litovel B 4:4
10.2 25.3. 09:30 ŠK Šternberk Agentura 64 Grygov B 4½:3½
10.3 25.3. 09:30 ŠK 1921 Zábřeh Velké Losiny B 2½:5½
10.4 25.3. 09:30 Rošáda Prostějov TJ SOKOL Přemyslovice 2½:5½
10.5 25.3. 09:30 TJ ŠK DUO POP Uničov Zlaté Hory 6½:1½
10.6 25.3. 09:30 Řetězárna Česká Ves Armádní šachový klub Olomouc B 4:4

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
11.1 15.4. 09:30 Armádní šachový klub Olomouc B SK Prostějov 3:5
11.2 15.4. 09:30 Zlaté Hory Řetězárna Česká Ves 3½:4½
11.3 15.4. 09:30 TJ SOKOL Přemyslovice TJ ŠK DUO POP Uničov 3:5
11.4 15.4. 09:30 Velké Losiny B Rošáda Prostějov 5½:2½
11.5 15.4. 09:30 Agentura 64 Grygov B ŠK 1921 Zábřeh 3:5
11.6 15.4. 09:30 Tatran Litovel B ŠK Šternberk 2:6