Tatran Litovel B - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Oblastní přebor 2018/19 (Sever)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 14.10. 09:00 Tatran Litovel B TJ Libina
2 14.10. 09:00 TJ Sokol Šumperk ŠK Bohuňovice
3 14.10. 09:00 ŠK Šternberk B ŠK Mohelnice
4 14.10. 09:00 Řetězárna Česká Ves B ŠK Loštice
5 14.10. 09:00 ŠK Jeseník B ŠK Nové Losiny
6 14.10. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C ŠK 1921 Zábřeh B

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 4.11. 09:00 TJ Libina ŠK 1921 Zábřeh B
2 4.11. 09:00 ŠK Nové Losiny ŠK 1921 Zábřeh C
3 4.11. 09:00 ŠK Loštice ŠK Jeseník B
4 4.11. 09:00 ŠK Mohelnice Řetězárna Česká Ves B
5 4.11. 09:00 ŠK Bohuňovice ŠK Šternberk B
6 4.11. 09:00 Tatran Litovel B TJ Sokol Šumperk

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 18.11. 09:00 TJ Sokol Šumperk TJ Libina
2 18.11. 09:00 ŠK Šternberk B Tatran Litovel B
3 18.11. 09:00 Řetězárna Česká Ves B ŠK Bohuňovice
4 18.11. 09:00 ŠK Jeseník B ŠK Mohelnice
5 18.11. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C ŠK Loštice
6 18.11. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B ŠK Nové Losiny

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 2.12. 09:00 TJ Libina ŠK Nové Losiny
2 2.12. 09:00 ŠK Loštice ŠK 1921 Zábřeh B
3 2.12. 09:00 ŠK Mohelnice ŠK 1921 Zábřeh C
4 2.12. 09:00 ŠK Bohuňovice ŠK Jeseník B
5 2.12. 09:00 Tatran Litovel B Řetězárna Česká Ves B
6 2.12. 09:00 TJ Sokol Šumperk ŠK Šternberk B

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 16.12. 09:00 ŠK Šternberk B TJ Libina
2 16.12. 09:00 Řetězárna Česká Ves B TJ Sokol Šumperk
3 16.12. 09:00 ŠK Jeseník B Tatran Litovel B
4 16.12. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C ŠK Bohuňovice
5 16.12. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B ŠK Mohelnice
6 16.12. 09:00 ŠK Nové Losiny ŠK Loštice

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 13.1. 09:00 TJ Libina ŠK Loštice
2 13.1. 09:00 ŠK Mohelnice ŠK Nové Losiny
3 13.1. 09:00 ŠK Bohuňovice ŠK 1921 Zábřeh B
4 13.1. 09:00 Tatran Litovel B ŠK 1921 Zábřeh C
5 13.1. 09:00 TJ Sokol Šumperk ŠK Jeseník B
6 13.1. 09:00 ŠK Šternberk B Řetězárna Česká Ves B

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 27.1. 09:00 Řetězárna Česká Ves B TJ Libina
2 27.1. 09:00 ŠK Jeseník B ŠK Šternberk B
3 27.1. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C TJ Sokol Šumperk
4 27.1. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B Tatran Litovel B
5 27.1. 09:00 ŠK Nové Losiny ŠK Bohuňovice
6 27.1. 09:00 ŠK Loštice ŠK Mohelnice

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 10.2. 09:00 TJ Libina ŠK Mohelnice
2 10.2. 09:00 ŠK Bohuňovice ŠK Loštice
3 10.2. 09:00 Tatran Litovel B ŠK Nové Losiny
4 10.2. 09:00 TJ Sokol Šumperk ŠK 1921 Zábřeh B
5 10.2. 09:00 ŠK Šternberk B ŠK 1921 Zábřeh C
6 10.2. 09:00 Řetězárna Česká Ves B ŠK Jeseník B

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 09:00 ŠK Jeseník B TJ Libina
2 24.2. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C Řetězárna Česká Ves B
3 24.2. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B ŠK Šternberk B
4 24.2. 09:00 ŠK Nové Losiny TJ Sokol Šumperk
5 24.2. 09:00 ŠK Loštice Tatran Litovel B
6 24.2. 09:00 ŠK Mohelnice ŠK Bohuňovice

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 17.3. 09:00 TJ Libina ŠK Bohuňovice
2 17.3. 09:00 Tatran Litovel B ŠK Mohelnice
3 17.3. 09:00 TJ Sokol Šumperk ŠK Loštice
4 17.3. 09:00 ŠK Šternberk B ŠK Nové Losiny
5 17.3. 09:00 Řetězárna Česká Ves B ŠK 1921 Zábřeh B
6 17.3. 09:00 ŠK Jeseník B ŠK 1921 Zábřeh C

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 31.3. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C TJ Libina 6½:1½
2 31.3. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B ŠK Jeseník B 4½:3½
3 31.3. 09:00 ŠK Nové Losiny Řetězárna Česká Ves B 6:2
4 31.3. 09:00 ŠK Loštice ŠK Šternberk B 5½:2½
5 31.3. 09:00 ŠK Mohelnice TJ Sokol Šumperk 2½:5½
6 31.3. 09:00 ŠK Bohuňovice Tatran Litovel B 3½:4½