Účast na mezinárodním turnaji

Ve čtvrtek 26. července se konal ve Slovinském Mariboru turnaj v rámci mezinárodního šachového kempu.

Dva mládežníci z Litovle se zúčastnili šachového turnaje v rámci letního šachového kempu ve Slovinsku. Celkem se turnaje zúčastnilo 43 hráčů ze 13 států z celého světa. Hrálo se na 7 kol s tempem 7 minut s přídavkem 3 sekund za tah. Naši zástupci byli nasazeni na 33. místě Pavel Hampl a na 41. Tomáš Sklenář. Nízké nasazení bylo způsobeno chybějícím mezinárodním elem.
Podle nasazení šlo očekávat umístění ve 2. polovině startovního pole. Lépe si v turnaji vedl Pavel Hampl, který výhrou v posledním kole s Tomášem Sklenářem skončil se 3,5 body na 22. místě. Tomáš získal 2,5 bodu a obsadil 33. celkové místo.
27.7.2018 | Martin Hampl | Přečteno: 1422x