Tatran Litovel A - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Extraliga 2017/18

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1.1 18.11. 14:00 ŠK Slavoj Poruba ŠK Zikuda Turnov 3½:4½
1.2 18.11. 14:00 Labortech Ostrava JTEKT Pardubice 4½:3½
1.3 18.11. 14:00 ŠK města Lysá nad Labem ŠK Duras Brno 3½:4½
1.4 18.11. 14:00 Výstaviště Lysá nad Labem Moravská Slavia Brno 6½:1½
1.5 18.11. 14:00 Tatran Litovel Prestige Photo Unichess 1½:6½
1.6 18.11. 10:00 BŠŠ Frýdek Místek 1. Novoborský ŠK 1½:6½

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2.1 19.11. 10:00 JTEKT Pardubice ŠK Slavoj Poruba 5:3
2.2 19.11. 10:00 ŠK Zikuda Turnov Labortech Ostrava 3½:4½
2.3 19.11. 10:00 Moravská Slavia Brno ŠK města Lysá nad Labem 5:3
2.4 19.11. 10:00 ŠK Duras Brno Výstaviště Lysá nad Labem 2½:5½
2.5 19.11. 10:00 1. Novoborský ŠK Tatran Litovel 7:1
2.6 19.11. 10:00 Prestige Photo Unichess BŠŠ Frýdek Místek 4:4

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
3.1 2.12. 14:00 Prestige Photo Unichess ŠK Slavoj Poruba 5½:2½
3.2 2.12. 14:00 1. Novoborský ŠK Labortech Ostrava 6½:1½
3.3 2.12. 14:00 ŠK Duras Brno Tatran Litovel 7:1
3.4 2.12. 14:00 Moravská Slavia Brno BŠŠ Frýdek Místek 4:4
3.5 2.12. 14:00 ŠK Zikuda Turnov ŠK města Lysá nad Labem 6:2
3.6 2.12. 14:00 JTEKT Pardubice Výstaviště Lysá nad Labem 4½:3½

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
4.1 3.12. 10:00 Labortech Ostrava Prestige Photo Unichess 6½:1½
4.2 3.12. 10:00 ŠK Slavoj Poruba 1. Novoborský ŠK 2½:4½
4.3 3.12. 10:00 BŠŠ Frýdek Místek ŠK Duras Brno 5:3
4.4 3.12. 10:00 Tatran Litovel Moravská Slavia Brno 1:7
4.5 3.12. 10:00 Výstaviště Lysá nad Labem ŠK Zikuda Turnov 4:4
4.6 3.12. 10:00 ŠK města Lysá nad Labem JTEKT Pardubice ½:7½

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
5.1 13.1. 14:00 ŠK Slavoj Poruba ŠK města Lysá nad Labem 5½:2½
5.2 13.1. 14:00 Labortech Ostrava Výstaviště Lysá nad Labem 3½:4½
5.3 13.1. 14:00 Tatran Litovel ŠK Zikuda Turnov 1½:6½
5.4 13.1. 14:00 BŠŠ Frýdek Místek JTEKT Pardubice 4½:3½
5.5 13.1. 14:00 Prestige Photo Unichess ŠK Duras Brno 3:5
5.6 13.1. 14:00 1. Novoborský ŠK Moravská Slavia Brno 7½:½

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
6.1 14.1. 10:00 Výstaviště Lysá nad Labem ŠK Slavoj Poruba 3:5
6.2 14.1. 10:00 ŠK města Lysá nad Labem Labortech Ostrava 2½:5½
6.3 14.1. 10:00 JTEKT Pardubice Tatran Litovel 6½:1½
6.4 14.1. 10:00 ŠK Zikuda Turnov BŠŠ Frýdek Místek 6½:1½
6.5 14.1. 10:00 Moravská Slavia Brno Prestige Photo Unichess 5:3
6.6 14.1. 10:00 ŠK Duras Brno 1. Novoborský ŠK 1½:6½

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
7.1 10.2. 14:00 ŠK Duras Brno ŠK Slavoj Poruba 3½:4½
7.2 10.2. 14:00 Moravská Slavia Brno Labortech Ostrava 3:5
7.3 10.2. 14:00 ŠK Zikuda Turnov Prestige Photo Unichess 3:5
7.4 10.2. 14:00 JTEKT Pardubice 1. Novoborský ŠK 3:5
7.5 10.2. 14:00 ŠK města Lysá nad Labem Tatran Litovel 6½:1½
7.6 10.2. 14:00 Výstaviště Lysá nad Labem BŠŠ Frýdek Místek 4½:3½

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
8.1 11.2. 10:00 Labortech Ostrava ŠK Duras Brno 4½:3½
8.2 11.2. 10:00 ŠK Slavoj Poruba Moravská Slavia Brno 5:3
8.3 11.2. 10:00 1. Novoborský ŠK ŠK Zikuda Turnov 7:1
8.4 11.2. 10:00 Prestige Photo Unichess JTEKT Pardubice 3:5
8.5 11.2. 10:00 BŠŠ Frýdek Místek ŠK města Lysá nad Labem 3½:4½
8.6 11.2. 10:00 Tatran Litovel Výstaviště Lysá nad Labem ½:7½

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
9.1 6.4. 16:00 Tatran Litovel BŠŠ Frýdek Místek
9.2 6.4. 16:00 Prestige Photo Unichess 1. Novoborský ŠK
9.3 6.4. 16:00 ŠK Duras Brno Moravská Slavia Brno
9.4 6.4. 16:00 ŠK Zikuda Turnov JTEKT Pardubice
9.5 6.4. 16:00 ŠK města Lysá nad Labem Výstaviště Lysá nad Labem
9.6 6.4. 16:00 ŠK Slavoj Poruba Labortech Ostrava

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
10.1 7.4. 14:00 Tatran Litovel ŠK Slavoj Poruba
10.2 7.4. 14:00 BŠŠ Frýdek Místek Labortech Ostrava
10.3 7.4. 14:00 Prestige Photo Unichess ŠK města Lysá nad Labem
10.4 7.4. 14:00 1. Novoborský ŠK Výstaviště Lysá nad Labem
10.5 7.4. 14:00 ŠK Duras Brno ŠK Zikuda Turnov
10.6 7.4. 14:00 Moravská Slavia Brno JTEKT Pardubice

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
11.1 8.4. 10:00 Labortech Ostrava Tatran Litovel
11.2 8.4. 10:00 ŠK Slavoj Poruba BŠŠ Frýdek Místek
11.3 8.4. 10:00 Výstaviště Lysá nad Labem Prestige Photo Unichess
11.4 8.4. 10:00 ŠK města Lysá nad Labem 1. Novoborský ŠK
11.5 8.4. 10:00 JTEKT Pardubice ŠK Duras Brno
11.6 8.4. 10:00 ŠK Zikuda Turnov Moravská Slavia Brno