Tatran Litovel A - utkání 2018/2019

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

1. liga - východ 2018/19

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 21.10. 10:00 TŽ Třinec Jezdci Brno
2 21.10. 10:00 SK Slavia Orlová BŠŠ Frýdek Místek "B"
3 21.10. 10:00 2222 ŠK Polabiny "C" Panda Rychnov nad Kněžnou
4 21.10. 10:00 Slavia Kroměříž ŠK GORDIC
5 21.10. 10:00 Tatran Litovel Šachy Hošťálková
6 21.10. 10:00 TJ Ostrava ŠK Staré Město

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 11.11. 10:00 Jezdci Brno ŠK Staré Město
2 11.11. 10:00 Šachy Hošťálková TJ Ostrava
3 11.11. 10:00 ŠK GORDIC Tatran Litovel
4 11.11. 10:00 Panda Rychnov nad Kněžnou Slavia Kroměříž
5 11.11. 10:00 BŠŠ Frýdek Místek "B" 2222 ŠK Polabiny "C"
6 11.11. 10:00 TŽ Třinec SK Slavia Orlová

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2 25.11. 10:00 2222 ŠK Polabiny "C" TŽ Třinec
3 25.11. 10:00 Slavia Kroměříž BŠŠ Frýdek Místek "B"
4 25.11. 10:00 Tatran Litovel Panda Rychnov nad Kněžnou
5 25.11. 10:00 TJ Ostrava ŠK GORDIC
6 25.11. 10:00 ŠK Staré Město Šachy Hošťálková

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 9.12. 10:00 SK Slavia Orlová Jezdci Brno
1 9.12. 10:00 Jezdci Brno Šachy Hošťálková
2 9.12. 10:00 ŠK GORDIC ŠK Staré Město
3 9.12. 10:00 Panda Rychnov nad Kněžnou TJ Ostrava
4 9.12. 10:00 BŠŠ Frýdek Místek "B" Tatran Litovel
5 9.12. 10:00 TŽ Třinec Slavia Kroměříž
6 9.12. 10:00 SK Slavia Orlová 2222 ŠK Polabiny "C"

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 6.1. 10:00 2222 ŠK Polabiny "C" Jezdci Brno
2 6.1. 10:00 Slavia Kroměříž SK Slavia Orlová
3 6.1. 10:00 Tatran Litovel TŽ Třinec
4 6.1. 10:00 TJ Ostrava BŠŠ Frýdek Místek "B"
5 6.1. 10:00 ŠK Staré Město Panda Rychnov nad Kněžnou
6 6.1. 10:00 Šachy Hošťálková ŠK GORDIC

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 20.1. 10:00 Jezdci Brno ŠK GORDIC
2 20.1. 10:00 Panda Rychnov nad Kněžnou Šachy Hošťálková
3 20.1. 10:00 BŠŠ Frýdek Místek "B" ŠK Staré Město
4 20.1. 10:00 TŽ Třinec TJ Ostrava
5 20.1. 10:00 SK Slavia Orlová Tatran Litovel
6 20.1. 10:00 2222 ŠK Polabiny "C" Slavia Kroměříž

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 3.2. 10:00 Slavia Kroměříž Jezdci Brno
2 3.2. 10:00 Tatran Litovel 2222 ŠK Polabiny "C"
3 3.2. 10:00 TJ Ostrava SK Slavia Orlová
4 3.2. 10:00 ŠK Staré Město TŽ Třinec
5 3.2. 10:00 Šachy Hošťálková BŠŠ Frýdek Místek "B"
6 3.2. 10:00 ŠK GORDIC Panda Rychnov nad Kněžnou

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 17.2. 10:00 Jezdci Brno Panda Rychnov nad Kněžnou
2 17.2. 10:00 BŠŠ Frýdek Místek "B" ŠK GORDIC
3 17.2. 10:00 TŽ Třinec Šachy Hošťálková
4 17.2. 10:00 SK Slavia Orlová ŠK Staré Město
5 17.2. 10:00 2222 ŠK Polabiny "C" TJ Ostrava
6 17.2. 10:00 Slavia Kroměříž Tatran Litovel

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 3.3. 10:00 Tatran Litovel Jezdci Brno
2 3.3. 10:00 TJ Ostrava Slavia Kroměříž
3 3.3. 10:00 ŠK Staré Město 2222 ŠK Polabiny "C"
4 3.3. 10:00 Šachy Hošťálková SK Slavia Orlová
5 3.3. 10:00 ŠK GORDIC TŽ Třinec
6 3.3. 10:00 Panda Rychnov nad Kněžnou BŠŠ Frýdek Místek "B"

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 24.3. 10:00 Jezdci Brno BŠŠ Frýdek Místek "B"
2 24.3. 10:00 TŽ Třinec Panda Rychnov nad Kněžnou
3 24.3. 10:00 SK Slavia Orlová ŠK GORDIC
4 24.3. 10:00 2222 ŠK Polabiny "C" Šachy Hošťálková
5 24.3. 10:00 Slavia Kroměříž ŠK Staré Město
6 24.3. 10:00 Tatran Litovel TJ Ostrava

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1 7.4. 10:00 TJ Ostrava Jezdci Brno 6:2
2 7.4. 10:00 ŠK Staré Město Tatran Litovel 5:3
3 7.4. 10:00 Šachy Hošťálková Slavia Kroměříž 4:4
4 7.4. 10:00 ŠK GORDIC 2222 ŠK Polabiny "C" 4½:3½
5 7.4. 10:00 Panda Rychnov nad Kněžnou SK Slavia Orlová 3½:4½
6 7.4. 10:00 BŠŠ Frýdek Místek "B" TŽ Třinec 2½:5½