Tatran Litovel C - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Oblastní přebor 2017/18 (Sever)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1.1 15.10. 09:00 ŠK Bohuňovice ŠK Nové Losiny 5:3
1.2 15.10. 09:00 Řetězárna Česká Ves B ŠK Mohelnice 4½:3½
1.3 15.10. 09:00 ŠK Šternberk B TJ Libina 3½:4½
1.4 15.10. 09:00 ŠK Loštice A ŠK Jeseník 2:6
1.5 15.10. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B ŠK 1921 Zábřeh C 7:1

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2.1 5.11. 09:00 ŠK Jeseník ŠK 1921 Zábřeh B 5:3
2.2 5.11. 09:00 TJ Libina ŠK Loštice A 5:3
2.3 5.11. 09:00 ŠK Mohelnice ŠK Šternberk B 2½:5½
2.4 5.11. 09:00 ŠK Nové Losiny Řetězárna Česká Ves B 4:4
2.5 5.11. 09:00 Tatran Litovel C ŠK Bohuňovice 6½:1½

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
3.1 19.11. 09:00 Řetězárna Česká Ves B Tatran Litovel C 6:2
3.2 19.11. 09:00 ŠK Šternberk B ŠK Nové Losiny 6:2
3.3 19.11. 09:00 ŠK Loštice A ŠK Mohelnice 3:5
3.4 19.11. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B TJ Libina 4½:3½
3.5 19.11. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C ŠK Jeseník 3:5

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
4.1 3.12. 09:00 TJ Libina ŠK 1921 Zábřeh C 8:0
4.2 3.12. 09:00 ŠK Mohelnice ŠK 1921 Zábřeh B 3:5
4.3 3.12. 09:00 ŠK Nové Losiny ŠK Loštice A 4:4
4.4 3.12. 09:00 Tatran Litovel C ŠK Šternberk B 3½:4½
4.5 3.12. 09:00 ŠK Bohuňovice Řetězárna Česká Ves B 5½:2½

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
5.1 17.12. 09:00 ŠK Šternberk B ŠK Bohuňovice 4:4
5.2 17.12. 09:00 ŠK Loštice A Tatran Litovel C 4:4
5.3 17.12. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B ŠK Nové Losiny 7:1
5.4 17.12. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C ŠK Mohelnice ½:7½
5.5 17.12. 09:00 ŠK Jeseník TJ Libina 6:2

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
6.1 14.1. 09:00 ŠK Mohelnice ŠK Jeseník 5:3
6.2 14.1. 09:00 ŠK Nové Losiny ŠK 1921 Zábřeh C 7:1
6.3 14.1. 09:00 Tatran Litovel C ŠK 1921 Zábřeh B 3½:4½
6.4 14.1. 09:00 ŠK Bohuňovice ŠK Loštice A 5½:2½
6.5 14.1. 09:00 Řetězárna Česká Ves B ŠK Šternberk B 2½:5½

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
7.1 28.1. 09:00 ŠK Loštice A Řetězárna Česká Ves B 4:4
7.2 28.1. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B ŠK Bohuňovice 4½:3½
7.3 28.1. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C Tatran Litovel C 3:5
7.4 28.1. 09:00 ŠK Jeseník ŠK Nové Losiny 6½:1½
7.5 28.1. 09:00 TJ Libina ŠK Mohelnice 4:4

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
8.1 11.2. 09:00 ŠK Nové Losiny TJ Libina 3:5
8.2 11.2. 09:00 Tatran Litovel C ŠK Jeseník 3:5
8.3 11.2. 09:00 ŠK Bohuňovice ŠK 1921 Zábřeh C 8:0
8.4 11.2. 09:00 Řetězárna Česká Ves B ŠK 1921 Zábřeh B 3:5
8.5 11.2. 09:00 ŠK Šternberk B ŠK Loštice A 5½:2½

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
9.1 25.2. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh B ŠK Šternberk B 5:3
9.2 25.2. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C Řetězárna Česká Ves B 2:6
9.3 25.2. 09:00 ŠK Jeseník ŠK Bohuňovice 6:2
9.4 25.2. 09:00 TJ Libina Tatran Litovel C 6½:1½
9.5 25.2. 09:00 ŠK Mohelnice ŠK Nové Losiny 7½:½

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
10.1 18.3. 09:00 Tatran Litovel C ŠK Mohelnice 4½:3½
10.2 18.3. 09:00 ŠK Bohuňovice TJ Libina 4½:3½
10.3 18.3. 09:00 Řetězárna Česká Ves B ŠK Jeseník 2½:5½
10.4 18.3. 09:00 ŠK Šternberk B ŠK 1921 Zábřeh C 7:1
10.5 18.3. 09:00 ŠK Loštice A ŠK 1921 Zábřeh B 1:7

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
11.1 8.4. 09:00 ŠK 1921 Zábřeh C ŠK Loštice A 2:6
11.2 8.4. 09:00 ŠK Jeseník ŠK Šternberk B 4:4
11.3 8.4. 09:00 TJ Libina Řetězárna Česká Ves B 6:2
11.4 8.4. 09:00 ŠK Mohelnice ŠK Bohuňovice 5:3
11.5 8.4. 09:00 ŠK Nové Losiny Tatran Litovel C 4½:3½