Tatran Litovel D - utkání 2017/2018

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Okresní přebor 2017/18 (Olomouc)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
1.1 21.10. 09:00 TJ ŠK DUO POP Uničov ŠK Bouzov Luká 4½:½
1.2 21.10. 09:00 Agentura 64 Grygov D Matador Přáslavice ŠK 3:2
1.3 21.10. 09:00 ŠK Bohuňovice B Sigmia Olomouc C 3:2
1.4 21.10. 09:00 ŠK Šternberk C ŠK Žerotín 2½:2½
1.5 21.10. 09:00 Tatran Litovel D Armádní šachový klub Olomouc D 1:4

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
2.1 11.11. 09:00 ŠK Bouzov Luká Armádní šachový klub Olomouc D 1½:3½
2.2 11.11. 09:00 ŠK Žerotín Tatran Litovel D 3½:1½
2.3 11.11. 09:00 Sigmia Olomouc C ŠK Šternberk C 1½:3½
2.4 11.11. 09:00 Matador Přáslavice ŠK ŠK Bohuňovice B 3½:1½
2.5 11.11. 09:00 TJ ŠK DUO POP Uničov Agentura 64 Grygov D 3:2

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
3.1 25.11. 09:00 Agentura 64 Grygov D ŠK Bouzov Luká 4½:½
3.2 25.11. 09:00 ŠK Bohuňovice B TJ ŠK DUO POP Uničov 1:4
3.3 25.11. 09:00 ŠK Šternberk C Matador Přáslavice ŠK 4½:½
3.4 25.11. 09:00 Tatran Litovel D Sigmia Olomouc C 2½:2½
3.5 25.11. 09:00 Armádní šachový klub Olomouc D ŠK Žerotín 2½:2½

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
4.1 9.12. 09:00 ŠK Bouzov Luká ŠK Žerotín ½:4½
4.2 9.12. 09:00 Sigmia Olomouc C Armádní šachový klub Olomouc D 1½:3½
4.3 9.12. 09:00 Matador Přáslavice ŠK Tatran Litovel D 3½:1½
4.4 9.12. 09:00 TJ ŠK DUO POP Uničov ŠK Šternberk C 4:1
4.5 9.12. 09:00 Agentura 64 Grygov D ŠK Bohuňovice B 1½:3½

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
5.1 6.1. 09:00 ŠK Bohuňovice B ŠK Bouzov Luká 1½:3½
5.2 6.1. 09:00 ŠK Šternberk C Agentura 64 Grygov D 2½:2½
5.3 6.1. 09:00 Tatran Litovel D TJ ŠK DUO POP Uničov 0:5
5.4 6.1. 09:00 Armádní šachový klub Olomouc D Matador Přáslavice ŠK 3½:1½
5.5 6.1. 09:00 ŠK Žerotín Sigmia Olomouc C 3:2

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
6.1 20.1. 09:00 ŠK Bouzov Luká Sigmia Olomouc C 2½:2½
6.2 20.1. 09:00 Matador Přáslavice ŠK ŠK Žerotín 3:2
6.3 20.1. 09:00 TJ ŠK DUO POP Uničov Armádní šachový klub Olomouc D 2:3
6.4 20.1. 09:00 Agentura 64 Grygov D Tatran Litovel D 2½:2½
6.5 20.1. 09:00 ŠK Bohuňovice B ŠK Šternberk C 3:2

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
7.1 3.2. 09:00 ŠK Šternberk C ŠK Bouzov Luká 2½:2½
7.2 3.2. 09:00 Tatran Litovel D ŠK Bohuňovice B 2½:2½
7.3 3.2. 09:00 Armádní šachový klub Olomouc D Agentura 64 Grygov D 2½:2½
7.4 3.2. 09:00 ŠK Žerotín TJ ŠK DUO POP Uničov 1:4
7.5 3.2. 09:00 Sigmia Olomouc C Matador Přáslavice ŠK 1½:3½

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
8.1 17.2. 09:00 ŠK Bouzov Luká Matador Přáslavice ŠK 1:4
8.2 17.2. 09:00 TJ ŠK DUO POP Uničov Sigmia Olomouc C 5:0
8.3 17.2. 09:00 Agentura 64 Grygov D ŠK Žerotín 3:2
8.4 17.2. 09:00 ŠK Bohuňovice B Armádní šachový klub Olomouc D 2:3
8.5 17.2. 09:00 ŠK Šternberk C Tatran Litovel D 3:2

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
9.1 3.3. 09:00 Tatran Litovel D ŠK Bouzov Luká 1½:3½
9.2 3.3. 09:00 Armádní šachový klub Olomouc D ŠK Šternberk C 2½:2½
9.3 3.3. 09:00 ŠK Žerotín ŠK Bohuňovice B 2½:2½
9.4 3.3. 09:00 Sigmia Olomouc C Agentura 64 Grygov D 1½:3½
9.5 3.3. 09:00 Matador Přáslavice ŠK TJ ŠK DUO POP Uničov 1½:3½